Hakan Evlek Mimarlık; planlama, tasarım, proje yönetim ve koordinasyonu konularını kapsayan disiplinler arası geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

  • Batıkent Mahallesi 9072 Nolu Cadde Latife Bilir Apt. Altı No:1 Şehitkamil/Gaziantep
  • +0555 555 55 55

Proje Yönetimi ve Koordinasyonu

Hakan Evlek Mimarlık, sunduğu Proje Yönetimi ve Koordinasyonu Hizmeti ile inşaat sürecinde başından sonuna kadar dahil olduğu bir program oluşturmuştur. 

Proje Yönetimi ve Koordinasyonu Hizmeti başlıca proje sahibi adına, projenin ön tasarımından başlayarak sonlandırılmasına kadar projenin tüm evrelerinde proje hizmet kalitesini artırıcı süreçleri planlama, yürütme ve kontrol hizmetini sağlamak için yapılan çalışmaların tümünü kapsayan hizmettir.

Hakan Evlek Mimarlık olarak yürüttüğümüz Proje Yönetimi ve Koordinasyonu Hizmetlerinde başlıca işlemlerimiz şunlardır:

1. Projenin planlandığı tarihte tamamlanması ve faaliyete geçmesi için tüm yenilikçi yöntem ve araçları kullanmaktayız.

2. Proje çerçevesinde yapılan tüm işlemlerin kontrol ve izlenimlerini analiz ederek en doğru işlemi uygulamaktayız.

3. Ön görülen bütçe dahilinde maliyet yaklaşımlarını dikkate alarak maliyet kontrolünü sağlamaktayız. İş ve işçi dağılımını kontrol ederek düzenlemeler yapmaktayız.

4. Müşteri hedeflerini ve isteklerini maliyet-zaman-kalite-bütçe dengesine göre planlayarak müşteri memnuniyetini sağlayacak tüm proje yönetim hizmetleri tarafımızca yürütülebilmektedir.

Hakan Evlek Mimarlık olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi Proje Yönetimi ve Koordinasyonu Hizmetinde de asıl amacımız çalışmalarımızı işveren odaklı devam ettirmektir. Kaliteden ve hizmetten yapılan eksiklikler ileride telafi edilemeyecek sorunlara yol açabileceği bilincinde çalışan ekibimiz tüm çalışmalarını ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirerek hatasız ve güvenilir yapıların inşasında yönetim ve koordinasyonu üstlenmektedir. Başta Gaziantep Proje Yönetimi ve Koordinasyonu Hizmeti olmak üzeri tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

insaat
proje yönetim