Hakan Evlek Mimarlık; planlama, tasarım, proje yönetim ve koordinasyonu konularını kapsayan disiplinler arası geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

  • Batıkent Mahallesi 9072 Nolu Cadde Latife Bilir Apt. Altı No:1 Şehitkamil/Gaziantep
  • +0555 555 55 55

Planlama ve Tasarım

Hakan Evlek Mimarlık, bünyesinde çalışan deneyimli ve profesyonel Mimar ve İnşaat Mühendisleri ile Planlama ve Tasarım Hizmeti vermektedir. Bütün olarak mimarlık hizmetleri sadece çizimden ve tasarlamaktan oluşmamaktadır.

Bu doğrultuda çalışan ekibimiz proje öncesi ve proje sonrasında birçok farklı unsur ele alınarak, hatasız, eksiksiz ve güvenli yapıların hazır hale gelmesi sağlanmaktadır. Böylece güvenli şekilde uzun yıllar kullanılabilecek, ihtiyaçları karşılarken aynı zamanda her türlü hava şartına dayanıklı yapılar tasarlanmaktadır.

Yapı öncesinde yapılan tüm işlemler dahilinde güvenilir yapı oluşturulması sağlanmaktadır. Hakan Evlek Mimarlık olarak Planlama ve Tasarım Hizmetimizin bünyesinde bulunan çalışmalar şunlardır:

1. Analiz gerçekleştirilmesi,
2. Fizibilite çalışmaları,

3. Proje hizmetleri,
4. İmar mevzuatı konusunda inceleme yapılması,
5. Akla gelebilecek her türlü yapı konusunda mimari projeler,
6. Üç boyutlu tasarım ile beraber animasyon çalışmaları,
7. Kentsel tasarım projelerinin yanı sıra giydirme cephe tasarım çalışmaları,
8. İç dekorasyon ve peyzaj projeleri, Kişiye özel iç dekorasyon projeleri, Statik, mekanik ve elektrik projeleri ile zemin etüdü,
9. Kat karşılığı değerleme ya da arsa değerlemesi ve resmi kurum onayı ile ruhsat çalışmaları.

Hakan Evlek Mimarlık olarak işimizin en temelinin insanlara fayda sağlamak ve çevreye en uygun yapıların inşasında görev almak olduğu bilincinde hareket etmekteyiz. Başta Gaziantep Planlama ve Tasarım Hizmeti olmak üzeri tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Close,Up,Of,Male,Architect,Hands,Making,Model,House.,Man
cizim3