Hakan Evlek Mimarlık; planlama, tasarım, proje yönetim ve koordinasyonu konularını kapsayan disiplinler arası geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

  • Batıkent Mahallesi 9072 Nolu Cadde Latife Bilir Apt. Altı No:1 Şehitkamil/Gaziantep
  • +0555 555 55 55

İç Mimarlık

İç Mimarlık Hizmeti, mekan gereksinimlerini belirleyip, renk ve aydınlatma gibi dekoratif öğeleri seçerek iç mekanı işlevsel, güvenli ve güzel hale getirilmesini sağlayan hizmettir. Binaların iç mekan tasarımlarını, işlevsel ve estetik düzenlemesini yapar. Profesyonel bir destek mekan tasarımında sizlere yaratıcı ve ekonomik fikirler sunar.

Hakan Evlek Mimarlık olarak sunduğumuz İç Mimarlık Hizmeti kapsamında olan çalışmalarımız şunlardır:

1. Müşterinin hedeflerini ve projenin gereksinimlerini belirlemek,
2. Mekanın nasıl kullanılacağını planlamak,
3. Elektrik düzenleri de dahil olmak üzere ön tasarım planlarını çizmek,
4. Aydınlatma, duvar kaplaması, döşeme ve sıhhi tesisat armatürleri gibi malzemeleri belirtmek,

5. Bilgisayar destekli tasarım programları ve el çizim becerileri kullanarak proje sunmak üzere eskizler, çizimler ve kat planları üretmek,
6. İç tasarım projesi için zaman çizelgesi oluşturmak,
7. Malzeme ve işçilik dahil olmak üzere proje bütçesi belirlemek,
8. Yerinde gözlem gerçekleştirmek ve devam eden tasarım projelerini kolaylaştırmaya yardımcı olacak önerilerde bulunmak,
9. Müşterinin memnun olmasını sağlamak için projeden sonra müşteri ile iletişim kurmaktır.

Hakan Evlek Mimarlık, bünyesinde çalışan İç Mimar, Mimar ve İnşaat Mühendisleri ile entegre bir şekilde İç Mimarlık Hizmeti vermektedir. Ofisinizin yada yaşam alanınızın en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak, istediğiniz bir yaşam alanına kavuşmanızda size profesyonel yol göstermek ve hayallerinizdeki görünümü en iyi şekilde sağlamak için çalışıyoruz. 

ic1
ic3